Cover Image

Urządzenia do obsługi korespondencji seryjnej

Październik 10, 2019 - Czas czytania: 2 minut

Urządzenia do obsługi korespondencji seryjnej to różnego rodzaju sprzęt, wykorzystywany w urzędach i w dużych przedsiębiorstwach, służące do automatycznego obsługiwania napływających listów.

Urządzenia te nadrukują adres na kopertach, policzą i otworzą otrzymane listy. Dzięki nim praca jest szybsza (niektóre modele urządzeń pakują do trzech tysięcy listów na godzinę!), a jednocześnie wysyłana korespondencja wygląda profesjonalnie i estetycznie.

Jak działają systemy kopertujące?

Oferowane przez naszą firmę systemy kopertujące składają dokumenty, wkładają je do kopert, a następnie zaklejają.

Oszczędzają czas: składają i wkładają do kopert 50 kartek w ciągu 3 minut.

Koperty należy najpierw uzupełnić, a następnie w podajnikach umieścić dokumenty oraz dokładki. Na wyświetlaczu urządzenia należy wybrać numer zadania, przeznaczony do obsługi danego rodzaju korespondencji i gotowe!

Dlaczego warto zaopatrzyć się w składacze korespondencji?

Innym przydatnym urządzeniem do obsługi korespondencji seryjnej są składacze korespondencji.

W małym przedsiębiorstwie doskonale sprawdzi się model urządzenia, składający 2 500 kartek na godzinę.

Jest to maszyna cicha, wykorzystująca system ciśnieniowego sprasowywania dokumentów. Wykonuje zginanie typu Z, C oraz V. 

Jak otwieracze listów usprawniają pracę?

Otwieracze listów dostępne w naszej ofercie wyposażone zostały w półautomatyczny podajnik kopert różnego formatu. Specjalne pokrętło umożliwia ustawienie szerokości cięcia.

Pozostałe urządzenia do obsługi korespondencji seryjnej to:

  • zaklejarki,
  • wagi pocztowe,
  • niszczarki dokumentów,
  • adresarki korespondencji,
  • stemplownice.

Wyposażenie biura, urzędu, sekretariatu, a nawet domowego home office w urządzenia do obsługi korespondencji seryjnej jest doskonałym rozwiązaniem, oszczędzającym czas, który będziesz zmógł przeznaczyć na przykład na planowanie działań promocyjnych swojego przedsiębiorstwa.